Blog > Komentarze do wpisu
roszczenia a biedny admin
Dawno nie pisałem, teksty niedokończone odłożone leżą. chyba lekkość języka mego zatraciłem. więc dzisiaj twórczość poniekąd nie moja. Dziękując Magalii za pozwolenie i dorzucając kilka, przedstawia(my) typy ludzi piszących maila do admina po usunięciu hasła. przegląd bardzo subiektywny.

Wg stosowanych metod:

a) metoda na ważniaka - "Wy nie wiecie kim ja jestem"

b) metoda na pracodawcę - "Obowiązkiem Wikipedii jest za...mieszczać tego typu hasła, kasując je sprzeniewierza się pani swoim obowiązkom!"

c) na życzliwego - "doniosę na panią do pani pracodawcy!"(to i poprzednie jest najbardziej interesujace dla mnie - wyobrazam sobie minę mojego szefa patrzącego na kogoś takiego, a potem dającego mu kopa w tyłek;))

d) na psychoanalityka "porozmawiajmy o pani uczuciach względem tego hasła"

e) na urząd ochrony konkurencji i konsumenta - "narusza pani prawo konsumentów do informacji o usługach i produktach"

f) na głupią babę - "rozumiem, że jest pani młoda i nie ma doświadczenia w takich sprawach" (opcja "na głupiego faceta;))

g) na filozofa - "ale cóż to w ogóle znaczy neutralność...?"

h) podobniccy, w zasadzie pod punkt e sie nadający: "a taka strona jak wp czy onet też jest informacyjna i są" albo "PKO BP czy TP SA tez są opisane"

i) ekshibicjonista-futurysta, czyli "ja wam jeszcze pokażę!"

j) zaborczy - "skoro wyrzuciliście tyle informacji, o tym, jacy jesteśmy fajni, to natychmiast oddajcie to hasło! już nie chcę, żeby tu było!".

Pewnie jeszcze kilku by się znalazło do udręk codziennych. :) tymczasem z nadzieją, że zachce mi się wreszcie dokończyc wątki w czasie bliżej przewidywalnym, kończe.

maikking

 

<edit>dorzucamy kolejne (dzięki Przykuta i Masur)

k) na politologa - "rozumiem, że nie może takie hasło istnieć, ponieważ tacy lewacy*, katocenzorzy*, wojujacy ateiści*, sługusy platformesów*, komuszki*, ajwaj*, homofoby* (itd.) jak ty są adminami"

* - niepotrzebne skreślić
l) Na focha: "Wcześniej myślałem, że Wikipedia to poważna encyklopedia, ale jak widzę edytowana jest przez dzieciaki, stąd mnie Państwo już tutaj nie zobaczycie. Żegnam"  (w zasadzie a i j bywaja podobne) ;)

m) Na kibola: "Chju! Czemu kurwaa skasowałeś moje hasło!!!! Jak cię znajdę pedale to cię zapierdolę!" (do tego: wiem, gdzie mieszkasz, mma twoje IP sukinsynu i spalę ci chatę) - jakbym się przejmował, tobym doniósł, gdzie trzeba.
</edit>


poniedziałek, 29 listopada 2010, maciej136

Polecane wpisy

  • konferencja - end

    Krótko - ponieważ po ostatnim wpisie zostałem oskarżony przez Prezesa Wikimedia Polska o wykorzystywanie mojego wyjazdu do celów prywatnych, więcej relacji "luź

  • Wersje przejrzane - co to takiego

    Pierwsza rocznica wprowadzenia minęła 17 listopada bodajże, więc wypada powiedzieć - co to. A później, jak działa i dlaczego mogłoby inaczej. Wersje przejrzane

  • Back :)

    Po lipcowym starcie, dłuuuga przerwa. Życiowa taka ogólna. Znaczy tak. Zacząłem pisać pracę magisterską. Byłem sobie na wakacjach moment, dokończyłem pisać prac

Komentarze
2010/11/29 23:47:11
na politologa - "rozumiem, że nie może takie hasło istnieć, ponieważ tacy lewacy*, katocenzorzy*, wojujacy ateiści*, sługusy platformesów*, komuszki*, ajwaj*, homofoby* (itd.) jak ty są adminami"

* - niepotrzebne skreślić
-
Gość: Masur, *.pools.arcor-ip.net
2010/11/30 06:54:21
Na focha: "Wcześniej myślałem, że Wikipedia to poważna encyklopedia, ale jak widzę edytowana jest przez dzieciaki, stąd mnie Państwo już tutaj nie zobaczycie. Żegnam"

Na kibola: "Ch....u! Czemu k....a skasowałeś moje hasło!!!! Jak cię znajdę pedale to cię zap...lę!"
-
Gość: Gytha, *.171.104.98.static.crowley.pl
2011/04/08 13:10:34
Na biednego żuczka, z apelem do uczuć i dobrego serca kasującego admina - w wersji marketingowej: "jesteśmy małą/początkującą firmą/stowarzyszeniem, ale mamy dobry produkt/pomagamy ludziom"; w wersji z odwołaniem do konsekwencji, które autora spotkają: "jak nie będzie tego hasła, to nie dostanę zaliczenia/lepszego stopnia, szef mi da naganę, żonie będzie przykro".